۰۹

اسفند
۱۳۹۹

پذیرش تحصیلی

پست شده به وسیله : admin/ 59 0

پذیرش تحصیلی

 

هنگامی که متقاضیان تصمیم به ادامه تحصیل در کشور دیگری می گیرند و قصد دارند از آن موسسه یا دانشگاه مدرکی معتبر اخذ نمایند و ویزای تحصیلی دریافت کنند نیاز به پذیرش تحصیلی دانشگاه مد نظر خویش دارند که خود این مسئله نیز نیازمند آگاهی و اطلاعات کامل در این زمینه می باشد که ما در این قسمت قصد داریم تا جایی که امکان پذیر است شما را با دانش این قضیه آشنا کنیم.

هر کشوری سیستم آموزشی مربوط به خود را دارا می باشد که محصلان و دانشجویان با توجه به قوانین و مقررات آن پیش می روند و فارغ التحصیل می شوند. کشور هایی که در حوزه های آموزشی توسعه یافته اند از سیستم آموزشی مشخصی پیروی می کنند که تحت عنوان ISCED از آن یاد می شود که شامل سه دوره:

1.primary education

2.lower secondary education

3.upper secondary education

می شود و شما پس از سپری کردن مقاطع فوق وارد شکل جدیدی از تحصیل یعنی تحصیلات عالی می شوید که higher education نام دارد و به دوره 1. Under graduate و 2.post graduate تقسیم می شود و در مجموع شامل چهار مقطعassociated، bachelor، master و Ph.D نیز است.

اما برویم سراغ اصل مطلب: شما برای اخذ پذیرش تحصیلی(admission edu) دانشگاه کشور مقصدتان نیازمند مدارکی هستید که بتواند دلایل ادامه تحصیل شما را برای کارشناسان کرسی آموزشی دانشگاه قانع کننده باشد و تصمیم شما برای تحصیل در مقاطع بالاتر را به طور خلاصه و مفید شرح دهد.

متقاضی اخذ پذیرش تحصیلی باید نامه انگیزه خود برای ادامه تحصیل که در اصطلاح  به آن (motivation letter) گفته می شود را تهیه کنند که موظف هستند در آن انگیزه و اشتیاق خود برای شرکت در دانشگاه و ادامه تحصیل در مقاطع عالی را ذکر کنند که لازم به ذکر است که ارائه دلایل موجه و قانع کننده می تواند بسیار تاثیر گذار در روند موفقیت اخذ پذیرش تحصیلی باشد و در ادامه شما باید نوشته ای تحت عنوان توصیه نامه تحصیلی(recommendation letter) که از اساتید خود در دانشگاه دریافت کرده اید در اختیار داشته باشید تا با ضمیمه کردن آن به پرونده خود جهت دریافت پذیرش با خیالی آسوده مبادرت کنید.

بعد از اتمام این مراحل در صورت موافقت با درخواست شما دانشگاه نامه ی acceptance letter را برایتان ایمیل کرده و با در دست داشتن آن شما قادر خواهید بود جهت اخذ ویزا تحصیلی خود اقدام به عمل آورید.

علی رغم تمام پیچیدگی، حساسیت و زمان بری فرایند اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر و همه ی چالش های پیش رو آن، کارشناسان ما می توانند شما متقاضیان عزیز را در جهت دریافت پذیرش تحصیلی یاری کنند و با توجه به چندین سال تجربه در زمینه مکاتبه با کادر آموزشی دانشگاه های بین المللی این توانایی را دارند که این مسیر را هموارتر سازند. هر کشور شرایط و ضوابط مخصوص به خود را دارا می باشد و به افرادی که به قوانین آموزشی کشور های مختلف دنیا اشراف داشته باشند نیاز است که موسسه مهاجرتی ما شما را از تمام این درگیری های فکری و ذهنی مصون می دارد و سعی در کسب اطمینان شما متقاضیان گرامی را دارد.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه